Bugun...


Süleyman DURAK

facebook-paylas
Yerel Basını Okumayan Hocayı Yerel Basın göndertti
Tarih: 31-05-2023 11:48:00 Güncelleme: 31-05-2023 12:57:00


Kocaelispor'a futbol başarıları ve kariyerinden çok AK Parti Eyüp İlçe Başkanı, Eyüpspor Başkanı Murat Özkaya ve İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu'nun referansıyla gelen düştüğümüz sezon son beş maçta göreve geldiğinde 1 puan fazladan alamadığı için takımı küme düşüren bu sezonda Yeşil Siyahlılara güçlü bir kadroya rağmen beklenen futbolu oynatamayan Fırat Gül'le yönetim yeni sezonda çalışmama kararı aldı. Tabii Yönetimin bu kararında her basın toplantısında ayrı bir ukalalık sergileyen beden hocası teknik adamın  takıma faydası olmayacağını defalarca vurgulayan o beğenmediği Kocaeli Spor Basının payı büyük.

Yerel Basının Okumadığını söyleyerek Kocaelispor'u 1979-80 sezonundaki ilk şampiyonluğundan beri izleyen Yerel Spor basını aklında aşağılamaya çalışan Beden Eğitimi hopcası bu takımda kendisinden önce ünlü yerli yabancı birçok teknik adamı spor kültürü seviyesini de ortaya koydu.

Yeşil Siyah Kulup ilk kez seninle şampiyon olmadı şu ana kadar görev yapan teknik adamlar:

  • Bu listeye bak bakalım belki çocukken idolün olan kaç tane isim var.
  • Bazılarının hala anlamadığı şu sizler yolcu Kocaeli Spor Basını hancıyız Fırat Gül gibi gibiler gelir gider 2 hafta sonra kimse onlara hatırlamaz çünkü iz bırakamazlar. Ama bizler Osieck'i Safting'i Mustafa Denizliyi Güven çKurtar'ı Hikmet Karaman'ı unutmayız.Senin gibiler için sifonu çekeriz körfeze karışır gider
YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HABER ARA
YUKARI