Bugun...Yaşar Can Kocaelispor Başkanlığına aday

Kocaelispor Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Can Başkanlık için adaylığını açıkladı

facebook-paylas
Güncelleme: 04-06-2023 22:51:15 Tarih: 29-05-2023 10:49

Yaşar Can Kocaelispor Başkanlığına aday

Engin Koyun'u başarılı bulduğunu ve kendisine saygı duyduğunu ifade eden Yaşar Can, önceki açıklamasının ardından Başkanla görüştü. Bu görüşmede,Kocaelispor'a hizmet etmek istediğini ve Başkan Koyun'un kendisine rehberlik etmesini talep etti. Bu değişiklikle birlikte Yaşar Can, aday olma kararı aldığını duyurdu.

Yaşar Can, yaptığı açıklamada, "Engin Başkan başarılıdır. Takımı şampiyon yapmıştır. Kendisine saygım var. Kendisiyle bugün bir görüşme yaptım. Kocaelispor'a hizmet etmek istediğimi söyledim. Bize ağabeylik yapmasını istedim. Kesinlikle aday olduğu yerde aday olmayı düşünmüyorum. Karşısına rakip çıkmak gibi bir düşüncem yok. Her Kocaelisporlu'nun hayalidir başkan olmak. Böyle bir niyetim var. Ancak kongrede iki liste olmasını istemiyoruz. Rakip çıkmak gibi bir düşüncemiz yok. Kendisi bu durumu değerlendirecektir. Biz de buna göreyol haritamızı belirleyeceğiz" dedi.

Engin Koyun ile hiçbir sorunumuz yok

Yaşar Can, ayrıca "Engin Koyun ile hiçbir sorunumuz yok, olamaz. Kocaelispor'a önemli katkıları olmuştur, kendisine saygım, sevgim sonsuzdur. Bundan sonraki süreçte de tecrübelerinden faydalanacağız elbette. Ancak insanlar ne zaman bırakacağını bilmeli. Zirvede bıraksın istiyoruz. Biz onun heykelini nereye yapacağımızı konuşalım" şeklinde konuştu.

Yaşar Can, daha önceki açıklamasının nezaket gereği olduğunu belirterek, "Daha önceki açıklamamda nezaketen Engin Koyun aday olursa, karşısına çıkmam dedim. Bize ağabeylik yapacağına inandığım, kenara çekileceğini düşündüğüm için böyle söyledim. İki listeli seçim olmasın, bölünmeyelim istedim. Kırmadan, dökmeden olsun istedim. Ama varım derse biz de adayız.Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YÖNETİM Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
HAVA DURUMU
HABER ARA
YUKARI YUKARI