Bugun...Kocaelisporlular Kıldıran ve Yüksel Aileleri Nikah, Sünnet cemiyetlerinde

Kocaelispor efsanesi Yalçın Kıldıran’ın kızı Dilara ile Musa’nın nikah töreni, Kocaelispor tribünlerinin sevilen ismi Yüksel Yalçın’ın çocukları Doruk ve Meriç’in sünnet cemiyeti. Kocaelispor camiasından birçok isim bu cemiyetlerde hazır bulundu.

facebook-paylas
Güncelleme: 10-09-2023 14:08:37 Tarih: 10-09-2023 14:04

Kocaelisporlular Kıldıran ve Yüksel Aileleri Nikah, Sünnet cemiyetlerinde

Kocaelisporluları ilgilendiren 2 önemli cemiyet töreni vardı. Biri geçtiğimiz günlerde vefat eden Kocaelispor efsanesi Yalçın Kıldıran’ın kızı Dilara ile Musa’nın nikah töreni, diğeri de geçtiğimiz yıl genç yaşta vefat eden Kocaelispor tribünlerinin sevilen ismi Yüksel Yalçın’ın çocukları Doruk ve Meriç’in sünnet cemiyeti. 
Kocaelispor camiasından birçok isim bu cemiyetlerde hazır bulundu. Başkan Engin Koyun’un da katıldığı nikah töreninde, eski başlanlardan Muammer Çelik ve Orhan Görsen’in yanında eski yöneticilerden Bekir Halefler ve Erdal Gürlek yer alırken, eski futbolculardan Osman Çakır, Alper Boğuşlu, Aydın Artanlar, Zeki Kaya, Fevzi Açıkgöz ve Ramis Soydaş ile eski antrenör Remzi Demirer hazır bulundu. 

ÇOK SAYIDA TARAFTAR KATILDI
Akşam üzeri gerçekleşen sünnet cemiyetine Hodri Metdan dernek yönetimi ile çok sayıda Kocaelispor taraftarı katılırken, eski başkan Muammer Çelik ile mevcut yönetimden Veli Başkurt yer aldı. Ayrıca bu 2 cemiyette de İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de hazır bulundu.Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
HAVA DURUMU
HABER ARA
YUKARI YUKARI